nazwa firmy: Thor net
hand

cennik

Oferta współpracy wraz z cennikami jest przygotowywana każdorazowo indywidualnie i dostosowana do Państwa potrzeb ze względu na szeroki zakres możliwych kombinacji usług oraz sposobów współpracy z naszą firmą.

elastyczne warunki współpracy

Gwarantujemy kompleksowe zajęcie się sprawami informatycznymi w Państwa firmie. Posiadamy szeroki zakres usług oraz proponujemy różne formy współpracy, by móc dopasować się do Państwa oczekiwań.

Bez podpisywania umowy

Współpraca bez podpisywania umowy o świadczenie obsługi informatycznej jest najprostszą formą jaką możemy zaoferować potencjalnym klientom. W zależności od typu usługi, rozliczenie następuje zaraz po wykonaniu, bądź też z góry przed jej wykonaniem. Oferta nie obejmuje świadczenia pomocy zdalnej.

Z podpisaniem umowy

Podpisanie umowy na obsługę informatyczną jest najbardziej polecaną przez nas formą współpracy. Przy podpisywaniu umowy ustalane są szczegółowe warunki oraz zakres obsługi. Mogą Państwo również zdecydować się na jedną z dwóch form rozliczeń. Dzięki takiej formie współpracy jesteśmy w stanie zaoferować atrakcyjniejsze stawki niż w przypadku współpracy bez podpisywania umowy. Dostępne formy rozliczeń to:

Opłata ryczałtowa jest według nas najbardziej korzystną formą rozliczania. Dzięki stałej miesięcznej opłacie ustalonej na podstawie wielu czynników, jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe, długofalowe rozwiązania redukujące koszty i zapewniające stałą opiekę nad Państwa sprzętem i oprogramowaniem. Rozwiązanie takie sprawia, że mogą Państwo zaplanować miesięczne wydatki na obsługę informatyczną. Niezależnie od zapotrzebowania, za usługi objęte ryczałtem nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty poza miesięczną, chyba, że zapisano inaczej w umowie (m.in. zakup sprzętu i akcesoriów związany z usługą).

Opłata za usługę - w przypadku wybrania tej opcji płatności dla wszystkich usług (poza pomocą zdalną), nie muszą Państwo płacić żadnego miesięcznego ryczałtu. W przypadku jednak gdy część usług objęta jest opłatą ryczałtową, w ten sposób rozliczane są pozostałe, nie objęte nią usługi. Faktury wystawiane są zaraz po wykonaniu zlecenia.

 

 

 

Sklep: tel. +48 510 214 973

Oferta dla firm: tel. +48 510 214 975

Serwis: tel. +48 533 688 633

Copyrigt © Thornet Białowąs sp.j.