nazwa firmy: Thor net

historia

Firma Thornet działa w Gliwicach od 2005 roku. Od początku swojego istnienia jest związana z branżą informatyczną i teleinformatyczną. Dzialalność rozpoczęlismy od stworzenia sieci z dostępem do Internetu na jednym z gliwickich osiedli. Następnie poszerzylimy ofertę o sprzęt i oprogramowanie komputerowe. W roku 2011 firma rozpoczęła działalność jako Thornet Białowąs sp.j.

aktualnie

W marcu 2005 roku rozpoczęlismy dzialalność handlową oraz działalność usługową w zakresie doradztwa i obsługi IT małych i średnich firm i nadal z powodzeniem realizujemy usługi w tym zakresie.

Od kilku lat wykonujemy także instalacje okablowania strukturalnego, systemów alarmowych i monitoringu.

Od marca 2012 roku funkcjonuje w Gliwicach nasz salon komputerowy oraz profesjonalny punkt serwisowania laptopów. Oferujemy komputery i podzespoly wyprodukowane w oparciu o najnowsze osięgnięcia wspólczesniej techniki elektronicznej w niezwykle atrakcyjnych cenach. Znajdą tu Państwo każdy element, urzadzenie oraz oprogramowanie dostepne na polskim rynku informatycznym także drukarki, tusze, tonery, sprzęt CCTV.

profesjonalizm

Profesjonalizm to slowo kluczowe, które oznacza, że staramy się wykonywać naszą pracę rzetelnie, dokładnie, wykorzystując najnowsze techniki, uczestnicząc w najnowszych szkoleniach wszystko po to, by na bieżaco doskonalić ofertę i stale zapewniać najwyższy poziom świadczonych usług.

W przeciągu lat dynamicznego rozwoju uzyskalismy doświadczenie i wiedzę, która pozwala nam zapewnić Państwu wysoką jakość obsługi przy zminimalizowanych kosztach.

klienci

W dziale rekomendacje mogą Państwo zapoznać się z profilami firm, dla których realizujemy usługi w szerokim zakresie. Zapewniamy profesjonalną obsługę IT m. in. firmom budowlanym, dla których wykonujemy instalacje sieciowe, zapewniamy dostęp do internetu, dostarczamy oprogramowanie a także niezbędny sprzęt biurowy: drukarki, faksy, tusze, tonery. Z naszej obsługi korzystają także placówki medyczne, którym zapewniamy kompleksową usługę w zakresie stałej obsługi informatycznej a także przeprowadzania szkoleń dotyczących obsługi aplikacji i oprogramowania medycznego.

 

Sklep: tel. +48 510 214 973

Oferta dla firm: tel. +48 510 214 975

Serwis: tel. +48 533 688 633

Copyrigt © Thornet Białowąs sp.j.