nazwa firmy: Thor net

Kompleksowa obsługa informatyczna firm

Oferta kierowana jest do firm poszukujących nowoczesnych rozwiązań sprzętowych i sieciowych, a także do przedsiębiorstw chcących stworzyć w swym biznesie technologię informatyczną, która w wydajny sposób pokieruje ich wszystkimi zasobami. Proponujemy specjalną ofertę dla małych i srednich firm - atrakcyjny abonament na stałą obsługę serwisową. Szczegółowe informacje po rozeznaniu potrzeb i indywidualnym dostosowaniu oferty.

outsourcing IT

Wszechstronna znajomość technologii informatycznych pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym światowym poziomie. Outsourcing IT to w tej chwili jedna z najefektywniejszych strategii polegających na przekazaniu zadań informatycznych nie związanych z podstawową działalnością przedsiębiorstwa zewnętrznej firmie posiadającej odpowiednie kwalifikacje. Rozwiązanie to pozwala na rezygnację z tworzenia kosztownych działów IT. Nadzór, regularna konserwacja i szybki serwis minimalizują kosztowne przestoje. Powierzając nam opiekę nad sprzętem komputerowym, sieciami, oprogramowaniem, czy stronami WWW zewnętrznemu podmiotowi, mogą Państwo skupić się na głównej działalności własnej firmy.

doradztwo IT

Oferujemy usługi doradztwa IT firmom planującym rozwój oraz optymalizację swojej infrastruktury informatycznej. Wdrażamy kompleksowe i dedykowane rozwiązania informatyczne. Doradztwo informatyczne polega na wsparciu w zakresie bieżących

działań w obszarze informatycznym, ma za zadanie pomóc ograniczyć koszty wykorzystania informatyki w firmie oraz usprawnić procesy biznesowe. Polega na optymalnym doborze technologicznym przy jednoczesnej poprawie bezpieczeństwa informacji.

Sprzęt komputerowy, oprogramowanie i akcesoria

Bazując na wieloletniej współpracy z wiodącymi dystrybutorami oraz importerami sprzętu komputerowego na terenie EU zapewniamy naszym Klientom dostęp do kilkunastu tysięcy produktów z branży IT. Kompleksowa oferta zawiera produkty renomowanych, światowych producentów zapewniając szeroki wybór sprzętu i oprogramowania. Zakupy w naszej firmie poprzedzone są profesjonalną pomocą w doborze parametrów oraz producenta sprzętu lub oprogramowania przy jednoczesnym zagwarantowaniu konkurencyjnej ceny towaru. Zajmiemy się konfiguracją, testowaniem, przygotowaniem oprogramowania przed dostawą sprzętu, instalacją i konfiguracją systemów operacyjnych na stacjach roboczych i serwerach, instalacją oraz konfiguracją standardowych aplikacji użytkowych czy narzędziowych.

serwis

Oferujemy usługi z zakresu serwisu komputerów, laptopów, urządzeń peryferyjnych, oprogramowania i akcesoriów komputerowych.

okablowanie strukturalne

Oferujemy kompleksową realizację instalacji elektrycznych oraz instalacji okablowania strukturalnego.

Okablowanie strukturalne jest obecnie jedną z najważniejszych instalacji nowoczesnego budynku. Pozwala rozplanować w przejrzysty sposób sieci transmisji danych, głosu i obrazu przy wykorzystaniu tej samej platformy. Zaletą wdrożenia systemu okablowania strukturalnego jest przede wszystkim uniwersalność, łatwość dostosowania do zmieniających się potrzeb użytkownika i funkcji pomieszczeń. Dzięki okablowaniu strukturalnemu, do jednego gniazdka możemy podłączyć telefon analogowy, a po prostym przełączeniu kabli krosujących w szafie teleinformatycznej, gniazdo to będzie nam służyć za gniazdo sieci komputerowej lub telefonu systemowego.

Uniwersalność sieci strukturalnej daje możliwość rozprowadzenia kabli w budynku bez wcześniejszej znajomości urządzeń które będą z okablowania korzystać co wpływa na skrócenie czasu wdrożenia systemu telekomunikacyjnego.

systemy alarmowe, monitoring

Projektujemy i wykonujemy instalacje systemów alarmowych oraz monitoringu. Na życzenie klienta wykonujemy szereg dodatkowych instalacji związanych z bezpieczeństwem, a także komfortem codziennego życia np. systemy domofonowe i videodomofonowe oraz instalacje związane z inteligentnym budynkiem.

projektowanie stron www

Tworzymy funkcjonalne strony WWW, pomagamy w uruchomieniu i administracji sklepów internetowych, aktualizujemy i zmieniamy już istniejace serwisy. Pomożemy w zakupie i skonfigurujemy dla Państwa domenę internetową.

 

 

 

Sklep: tel. +48 510 214 973

Oferta dla firm: tel. +48 510 214 975

Serwis: tel. +48 533 688 633

Copyrigt © Thornet Białowąs sp.j.