nazwa firmy: Thor net

zdalne rozwiązywanie problemów

Proponujemy rozwiązywanie prostszych problemów bez konieczności wizyty u klienta poprzez zdalne usuwanie problemów. Gwarantuje to oszczędność czasu oraz obniżenie kosztów funkcjonowania.

serwis w siedzibie firmy

Jesteśmy zobowiązani do przybycia do Państwa firmy w czasie określonym w umowie, przystąpienia do rozpoznania problemu oraz próby jego usunięcia. W przypadku wykrycia poważniejszej usterki naprawa prowadzona jest w naszym serwisie.

Zakupy i instalacja nowego sprzętu komputerowego

Pomagamy w wyborze właściwego sprzętu dopasowanego do potrzeb firmy, zapewniając korzystne ceny i satysfakcję z użytkowania.

Instalacja systemów operacyjnych, oprogramowania oraz obsługa oprogramowania antywirusowego

Zapewniamy instalację systemów operacyjnych, oprogramowania oraz dobór i obsługę oprogramowania antywirusowego oraz firewalli.

Tworzenie i opieka nad sieciami komputerowymi

Tworzymy okablowania strukturalne i zapewniamy opiekę nad infrastrukturą sieci (okablowanie, urządzenia) zapewniając jej ciągłość pracy.

Podłączenie do internetu

Zapewniamy dobór operatora oraz wybór najkorzystniejszej oferty dostępu do internetu. Instalujemy i uruchamiamy niezbędny osprzęt.

archiwizacja danych

Przeprowadzamy jednorazowe bądż też planowe zabezpieczanie danych z Waszych komputerów.

odzyskiwanie danych

Oferujemy odzyskiwanie danych z nośników informacji (dysków twardych, kart pamięci, płyt CD i innych).

kontrola stanu materiałów eksploatacyjnych dla urządzeń drukujących

Dzięki nadzorowi możemy zaplanować, kiedy należy zaopatrzyć się w nowe tusze, tonery, papier oraz inne materiały eksploatacyjne. Zapewniamy korzystne ceny i dostarczamy na czas do Państwa firmy.

 

Sklep: tel. +48 510 214 973

Oferta dla firm: tel. +48 510 214 975

Serwis: tel. +48 533 688 633

Copyrigt © Thornet Białowąs sp.j.